PC HRA ZDARMA!

Jak získat zdarma PC hru v hodnotě až 50 EUR k vaší objednávce?

 

Hru zdarma od nás získáte k objednávce, ke které vyplníte do 30 dnů od jejího vytvoření ověřené hodnocení na portálu Heureka.cz.
Po zveřejnění vašeho hodnocení vám rádi zašleme hru zdarma. Stačí nás kontaktovat na emailu zakaznik@outofmana.cz, do obsahu emailu úvést číslo vaší objednávky, jméno a do přílohy screenshot (fotku) vámi zveřejněného hodnocení.

 

Postup:

1) Při objednávce nechte toto políčko nezaškrtnuté:

2) Vytvořte objednávku

3) Zhruba 10 dní po uzavření objednávky vám bude na email doručen od portálu Heureka.cz dotazník spokojenosti (často chodí do složky "Hromadné").

4) Dotazník vyplňte celý, včetně textového hodnocení!

5) Zašlete nám email se screenshotem (fotkou) vašeho hodnocení, číslem objednávky a jménem na zakaznik@outofmana.cz

6) Obratem vám zašleme PC hru na váš email ve formě aktivačního klíče.

 

Doplňující informace a pravidla:

a) PC HRA, kterou můžete získat vyplněním dotazníku spokojenosti, je náhodná hra v hodnotě 4.99 až 49.99 EUR uplatnitelná na platformě STEAM ve formě aktivačního klíče. Platformu stahujte zde.

b) Dotazník spokojenosti Heureka.cz zasílá jednomu zákazníkovi maximálně 1x za 180 dní. Pro jednoho zákazníka (emailovou adresu) je tedy možné PC hu získat maximálně 2x za rok. Pokud chcete her získat více, je třeba u další objednávky úvést jiný emailový kontakt.

c) Do této akce se může zapojit pouze osoba, která nakoupila v internetovém obchodě Outofmana.cz (zboží musí být uhrazeno a převzato).

d) Internetový obchod Outofmana.cz si vyhrazuje právo odměnu ve formě PC hry neodeslat z důvodů ukončení nabídky, nesplění podmínek, či vyčerpání zásob.

 

Jakékoliv další dotazy vztahující se k této akci podávejte na zakaznik@outofmana.cz

 

YWIzM2