Velkoobchod

Máte zájem o přeprodej našeho zboží ve Vaší prodejně nebo eshopu? Nabízíme Vám možnnost registrace do našeho programu pro obchodníky.Po registraci budete moci objednávat vybrané zboží z eshopu za velkoobchodní ceny, které jsou většinou s 30 % slevou oproti maloobchodním cenám (bez DPH).

Tato spolupráce je omezena pouze na firmy a podnikatele a je vhodná především pro pláte DPH kvůli možnosti odpočtu při nákupu zboží.

Máte-li zájem o velkoobchodní spolupráci, stačí se registrovat (typ zákazníka -> Velkoobchodní odběratel). Po registraci Vás budeme kontaktovat, registraci schválíme a Vy budete moci objednávat zboží po přihlášení přímo z eshopu. Pokud máte jakékoliv dotazy, obraťte se prosím na nás na zakaznik@outofmana.cz, rádí Vám se vším pomůžeme. 

registrace velkoobchodního zákazníka

Informace pro velkoobchodní zákazníky

Po schválení velkoobchodního účtu uvidíte po přihlášení veškeré zboží s velkoobchodní slevou. Objednávky lze posílat klasicky přes eshop, není stanovena žádná minimální výše objednávky, avšak některé produkty mohou vyžadovat pro objednání miminální množství. U objednávek nad 1500 kč nehradíte poštovné.

Velkoobchodní slevy není možné kombinovat s žádným jiným typem slev.